Sipariş, Teslimat ve İade

 • Okul kodumu bilmiyorum nasıl giriş yapabilirim?

Velilerimizin kayıtlı bulunan telefon numarasına ya da e-mail adresine okul kodu bilgisi okul tarafından iletilir. Eğer okul kodunuzu bilmiyorsanız, okulunuz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Nasıl sipariş verebilirim?

www.teddukkan.com.tr internet sitesine üye olduktan sonra velisi bulunduğunuz okulu seçerek, okul tarafından gönderilen okul kodu ile giriş yapabilir, buradan sizin için düzenlenmiş olan liste içerisinden ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Aradığım ürün “tedarik aşamasında” görünüyor, ne zaman gelir?

Üretim/baskı aşamasında olan ürünler sistemde “tedarik aşamasında” olarak gözükmektedir. Üretim/baskı süreçleri tamamlandığında ürünleri internet sitemizden alabilirsiniz.

 • Tarafıma gönderilen faturada “eksik ürünler” gözüküyor. Bu ürünler ne zaman tarafıma gönderilir?

Üretim/baskı aşamasında olan ürünler tarafınıza eksik olarak gönderilmiştir. Bu ürünlerin tedarik süreci tamamlandığında, ivedilikle tarafınıza gönderilecektir.

 • www.teddukkan.com.tr  üzerinden satın aldım, iade edebilir miyim?

www.teddukkan.com.tr üzerinden bir iade talebi oluşturup, bütün ürünlerinizi 30 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Siparişim nerede?

www.teddukkan.com.tr sitesinde üye girişi yaptıktan sonra Hesabım-Siparişlerim kısmından siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

 • Birden fazla farklı sınıfta, aynı sınıfta, ikiz öğrencim vs. var paketleri ayrı ayrı hazırlanıyor mu?

Hayır, paketler ayrı ayrı hazırlanmıyor. Ancak her ayrı siparişiniz için ayrı kargo oluşturulur.

 • Ödeme seçenekleri nelerdir?

www.teddukkan.com.tr internet sitesi üzerinden havale yöntemi ile sipariş oluşturabilir ya da kredi kartınız ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı kredi kartları için vade farksız Vakıfbank (2 Taksit), Maximum (2 Taksit)Bonus (2+2 Taksit) ve Finans Bank (2+2 Taksit) seçenekleri ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 • İlave taksitler (+) banka tarafından verilmektedir, dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.

Kapıda ödeme ya da yerinden nakit ödeme ile teslim seçenekleri bulunmamaktadır.

 • Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Sipariş gönderimleri sadece Aras Kargo ile gerçekleştirilmektedir.

 • Kampanyalarınız bulunuyor mu?

Ayrıca bir kampanya mevcut değildir. Fiyatlar standarttır ve satış başlamadan belirlenir. Fiyatlar, Türkiye perakende satış fiyatlarıdır.

 • Siparişime ürün eklemek istiyorum ne yapmam gerekiyor?

Mevcut olan bir siparişe sonradan bir ürün eklemek mümkün değildir.

 • Ürünler hangi adresten gönderiliyor?

Ürünler Mamak lojistik merkezimizden anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla Türkiye’nin bütün noktalarına iletilmektedir.

 • Siparişler kaç günde kargoya veriliyor?

Siparişleriniz en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Kargo firmasına teslim gerçekleştirdiğimizde tarafınıza e-posta ve SMS yolu ile bilgilendirme gerçekleştiriyoruz.

 • Kargo ücreti var mı?

Sipariş tutarınızın 10.000,00 TL altı olması halinde kargo ücreti hesaplanarak tarafınızdan tahsil edilecektir. 10.000,00 TL üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

 • Ürün iadesi yapmak istiyorum. İadeyi nasıl yapabilirim, ödeme ne zaman hesabıma geçer?

İade süreci için öncelikle bir iade talebi oluşturmalısınız. www.teddukkan.com.tr  üzerinde hesabınız ile giriş yaptığınızda Hesabım-Sipariş Takibi-Sipariş Detayı-İade Oluştur bölümünden iade edeceğiniz ürünleri seçtikten sonra ‘İade Kodu’ alabilirsiniz. Sistem tarafından verilen iade kodu ile Aras Kargo şubelerine gidildiğinde herhangi bir başka bilgi vermeye gerek kalmadan ürünleri iade edebilirsiniz.

İade ürünler tarafımıza ulaştıktan 14 iş günü sonra iade tutarı tarafınıza iletilecektir. Eğer havale/eft yöntemi ile ödeme gerçekleştirdiyseniz sizlerden iade talebi oluşturulurken iade tutarı için hesap bilgisi istenecektir ve takip eden 14 iş gününde ödemeniz gerçekleşmiş olacaktır.

Kredi Kartı ile ödeme gerçekleştirdiyseniz, 14 iş günü içerisinde karşı ödeme kartınıza tanımlanacak. Ödemenin taksitli ya da peşin gerçekleşmesine göre iade tutarının tarafınıza yansıma süresi değişmektedir.

 • Ürünlerim hasarlı/yırtık ya da yıpranmış olarak geldi. İade gerçekleştirebilir miyim?

Evet. Bu gibi durumlar için iade prosedürü izlenebilir. Tarafımızca kabul görecektir.

 • Kıyafet alırken öğrencimin bedenini nasıl tespit edebilirim?

Okul kıyafetleri kategorisinde satın almak istediğiniz ürünün üzerine tıkladığınızda, detay sayfasında ‘Ölçü Tablosu’ bulunmaktadır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.